دندانپزشکی به زبان ساده

ایمپلنت های دندانی
برای جایگزینی دندان های از دست رفته روش های مختلفی وجود دارد. اما بهترین روش جایگزینی با ایمپلنت می باشد.
دندان قروچه
به‌طور کلی ساییدن دندان‌ها، فشردن دو فک به هم یا قفل شدن فک‌ها به‌طور مکرر، به خصوص در خواب یا تحت فشارهای روحی روانی را دندان قروچه می‌گویند.
آیا جرمگیری به مینای دندان آسیب می رساند؟
بر خلاف تصور اکثر مردم, جرمگیری هیچ گونه آسیبی به مینای دندان وارد نمی کند. بلکه در صورت وجود جرم, جرمگیری بسیار مفید بوده و به حفظ استخوان در اطراف دندان بسیار کمک می کند. دکتر محسن میمنت آبادی
لمینیت سرامیکی یا ونیر کامپوزیت؟!!
یکی از سؤالاتی که در خصوص اعمال زیبایی دندانپزشکی در میان مردم وجود دارد, انتخاب لمینیت های سرامیکی یا ونیر های کامپوزیتی است. در این مقاله سعی بر این است تا با توضیح کامل در خصوص هر دو, انتخاب را برای مراجعه کنندگان آسانتر نماییم.
ترمیم های آمالگام یا کامپوزیت؟!!!
یکی از متداول ترین سؤالاتی که در زمینه ی دنداپزشکی در میان مردم مطرح می شود, مزیت یا عیب یکی از ترمیم ها فوق نسبت به دیگری است.
مواد و تجهیزات دندانپزشکی مصرفی
گروه تخصصی دندانپزشکی و زیبایی میمنت جهت افزایش کیفیت درمان و خدماتی که به مراجعین ارائه می دهد، از تجهیزات و مواد دندانپزشکی باکیفیت و مدرن استفاده می کند.
معایب و عوارض لمینت دندان
آیا لمینت دندان عوارض دارد؟ معایب لمینت دندان چیست؟ در این مقاله به عوارض لمینت دندان پرداخته شده است.
عوارض ایمپلنت
ایمپلنت نیز مانند سایر درمان های پزشکی و دندانپزشکی دارای عوارضی است که موقت و گذرا بوده و پس از مدتی از بین خواهد رفت. در این مقاله سعی بر توضیح عوارض ایمپلنت و راه های کاهش آن ها شده است.
دندانپزشک زیبایی خوب
دندانپزشک زیبایی خوب دارای چه مشخصاتی می باشد؟ آیا می توان بهترین دندانپزشک زیبایی را انتخاب نمود؟ پس از مطالعه ی این مقاله شما نیز می توانید در یافتن دندانپزشک زیبایی خوب موفق باشید.
مشاوره و تعیین طرح درمان
شما می توانید جهت تعیین مشاوره و تعیین طرح درمان اولیه از طریق تلگرام، گفتگوی آنلاین و اینستاگرام با ما در ارتباط باشید.
درمان آفت دهان
تنها راه درمان علائم آفت دهان بویژه درد ناشی از آن استفاده از لیزر می باشد. تنها با یک بار استفاده از لیزر درد ناشی از آفت ازبین می رود.
لبخنــــــد زیبا
امروزه دندانپزشکی تنها در مواقع درد دندان یا عفونت مورد استفاده نیست، دندانپزشکی نوین ارائه دهنده خدمات دندانپزشکی با رویکرد زیبائی است. کلینیک دندانپزشکی دکتر محسن میمنت با نیت گردآوری تجهیزات روز دنیا به منظور خدمات رسانی کامل و بدون نقص به بیماران تاسیس گردید.
اطلاعات بیشتـــــر از این موضوع
نیاوران . ابتدای پورابتهاج . بعد از کاخ نیاوران . جنب بانک صادرات . پلاک 366
021-22829107
mohsen.meimanat@gmail.com
خـــدمــات برگزیده