اصلاح طرح لبخند

ترکیب لب ها, لثه و دندان های  هر فردی طرح لبخند او را شکل می دهند. فردی که دندان های  جلویی دهانش فاصله دار یا نامنظم، نسبت به خط وسط صورت نامتقارن، کج و یا نا مرتب، شکسته و یا لب پریده، تیزیا دندانه دار یا صاف شده و کوتاه و یا زیاده از حد بلند یا کوتاه باشد، یا در هنگام خنده لثه او بیش از حد نمایان شود یا در لبه لثه ای دندان ها لبه سیاه روکش یا پرکردگی مشخص و لثه پف کرده یا به رنگ آبی یا بنفش باشد می تواند با اصلاح این ‏نواقص ظاهری جذاب و لبخندی زیبا و اعتماد بنفس بیشتری را تجربه کند .

در واقع اصلاح طرح لبخند راهی است برای به دست آوردن اعتماد بنفس بیشتر.

روش های اصلاح طرح لبخند شامل ارتودنسی، لمینیت( سرامیک یا کامپوزیت) روکش های زیبایی هستند.( جهت اطلاعات بیشتر به قسمت آموزش مراجعه نمایید). که هرکدام مزایا و معایب خاص خود را دارند.ارتودنسی

منظم کردن دندان ها با استفاده از سیم ها و ابزارهای مخصوص, ارتودنسی یا سیم کشی دندان ها می باشد. در بسیاری اوقات برای دستیابی به زیبایی ایده آل, بعد از اتمام درمان ارتودنسی, نیاز به لمینیت وجود دارد.

ارتودنسی در بسیاری از اوقات یک درمان بوده و اهمیت آن بیشتر از جنبه درمانی مورد توجه دندانپزشکان می باشد.

امروزه در برخی موارد می توان با استفاده از ارتودنسی نامرئی, دندان ها را منظم نمود.

 


روکش ها (Crown)

روکش های دندان به دلیل نیاز به تراش زیاد, در اولویت آخر برای زیبایی دندان ها قرار می گیرند. مگر اینکه دندان ها به دلیل از دست دادن بافت زیادی, نیاز به درمان روکش داشته باشند.

 لمینیت(Laminate)لمینت دندان عملی است که طی آن یک لایه از جنس سرامیک یا کامپوزیت روی سطح خارجی دندان جهت از بین بردن نمای بدرنگ و زشت آن ها قرار می گیرد که به صورت کامل در بخش آموزش  توضیح داده شده است.  دکتر محسن میمنت

دندانپزشک زیبایی


گروه تخصصی  دندانپزشکی و زیبایی میمنت

نیاوران - ابتدای پورابتهاج - بعد از کاخ نیاوران

22829189  -  22829107  -  09198251063


اینستاگرام : meimanat_clinic


لبخنــــــد زیبا
امروزه دندانپزشکی تنها در مواقع درد دندان یا عفونت مورد استفاده نیست، دندانپزشکی نوین ارائه دهنده خدمات دندانپزشکی با رویکرد زیبائی است. کلینیک دندانپزشکی دکتر محسن میمنت با نیت گردآوری تجهیزات روز دنیا به منظور خدمات رسانی کامل و بدون نقص به بیماران تاسیس گردید.
اطلاعات بیشتـــــر از این موضوع
نیاوران . ابتدای پورابتهاج . بعد از کاخ نیاوران . جنب بانک صادرات . پلاک 366
021-22829107
mohsen.meimanat@gmail.com
خـــدمــات برگزیده