ایمپلنت دندانی

در گروه دندانپزشکی میمنت

ایمپلنت های امریکایی و سوییسی توسط متخصص جراحی لثه برای بیماران کاشته می شود.

ایمپلنت در سال 1952 میلادی توسط ارتوپد سوئدی آقای دکتر اینگوار برنمارک در حال تحقیق بر روی ترمیم شکستگی های فک اختراع گردید. ایشان در سال 1965 متوجه گردیدند که قطعه ی تیتانیومی که به در استخوان فک قرار داده شده بود, قابل جداشدن نیست و به این ترتیب اولین ایمپلنت دندانی در دنیای معاصر اختراع گردید.

پس از آن و طی عملیات های باستان شناسی  دانشمندان متوجه شدند که پیشینه ی ایمپلنت به قبل از میلاد و حتی اقوام مایا و نیز مصر باستان بر می گردد.

امروزه کمپانی های بزرگ ساخت ایمپلنت, با تغییر در سطح ایمپلنت, به پیشرفت های زیادی در صنعت تولید ایمپلنت دندان دست یافته اند.

ایمپلنت دندان شامل سه قطعه می باشد.( فیکسچر که در داخل استخوان قرار می گیرد - اباتمنت که به فیکسچر پیچ می شود و محل قرار گیری روکش که قطعه ی سوم است می باشد).


ایمپلنت دندان به صورت کاملاً استریل و در محیط استریل تولید و نگهداری می شود و در نهایت در شرایط استریل توسط متخصص جراحی در داخل استخوان کاشته می شود و پس از مدت مشخصی روکش بر روی آن قرار خواهد گرفت. مدت زمان مابین کاشت ایمپلنت کاملاً متغیر در افراد مختلف و متناسب با نوع ایمپلنت, وضعیت استخوان و نیز نیاز به پیوند استخوان می باشد.

از آنجا که اکثر اوقات فاصله زمانی بین خارج نمودن دندان و کاشت ایمپلنت دندان طولانی می باشد, نیاز به پیوند پودر استخوان در اطراف ایمپلنت کاشته شده را قطعی می کند که پیوند پودر استخوان موجب پیچیده شدن مراحل درمان و افزایش هزینه ی درمانو طول دوره آن می شود.

بنابراین بهترین حالت در درمان ایمپلنت, کاهش فاصله خارج نمودن دندان و کاشت ایمپلنت می باشد.

جهت اطلاع از هزینه ایمپلنت می توانید سؤال خود را در گفتگوی آنلاین مطرح نمایید و یا با شماره 22829189 تماس حاصل نمایید.

برای اطلاع از عوارض ایمپلنت به قسمت آموزش و ایمپلنت به زبان ساده مراجعه نموده و یا اینجا کلیک کنید.

از آنجایی که ایمپلنت یک درمان تخصصی بوده و در صورت بروز مشکل نیاز به تخصص در زمینه ایمپلنت برای رفع آن وجود دارد. بنابراین سعی نمایید درمان ایمپلنت دندان را به متخصص جراحی لثه، متخصص جراحی فک و صورت و متخصص ایمپلنتولوژی بسپارید تا درمان شما با حداقل مشکلات انجام گردد.

گروه تخصصی دندانپزشکی و زیبایی میمنت مفتخر به همکاری با برجسته ترین اساتید دانشگاه های تهران در زمینه ایمپلنت می باشد. جراحی ایمپلنت در این مرکز توسط آقای دکتر مهدی کدخدازاده از اساتید برجسته دانشکده دندانپزشکی شهید بهشتی تهران و متخصص جراحی لثه انجام می گردد.
گروه تخصصی  دندانپزشکی و زیبایی میمنت

نیاوران - ابتدای پورابتهاج - بعد از کاخ نیاوران

22829189  -  22829107  -  09198251063


اینستاگرام : meimanat_clinic

لبخنــــــد زیبا
امروزه دندانپزشکی تنها در مواقع درد دندان یا عفونت مورد استفاده نیست، دندانپزشکی نوین ارائه دهنده خدمات دندانپزشکی با رویکرد زیبائی است. کلینیک دندانپزشکی دکتر محسن میمنت با نیت گردآوری تجهیزات روز دنیا به منظور خدمات رسانی کامل و بدون نقص به بیماران تاسیس گردید.
اطلاعات بیشتـــــر از این موضوع
نیاوران . ابتدای پورابتهاج . بعد از کاخ نیاوران . جنب بانک صادرات . پلاک 366
021-22829107
mohsen.meimanat@gmail.com
خـــدمــات برگزیده