ونیر کامپوزیت

ونیر کامپوزیت دندان ها عملی است که طی آن یک لایه بسیار نازک از کامپوزیت روی دندان ها گذاشته می شود. این عمل بصورت کامل در مراکز دندانپزشکی انجام شده و لابراتوار در انجام آن هیچ گونه دخالتی ندارد. بنابراین تخصص و هنر دست دندانپزشک در انجام آن کاملاً دخیل می باشد. و برای انجام آن باید به دندانپزشک زیبایی خوب و با تجربه مراجعه

 
ویژگی های ونیر کامپوزیت:

- در اکثر اوقات می توان بدون تراش دندان ها انجام داد. بنابراین کم ضرر تر نسبت لمینت سرامیکی هستند.

- طی یک جلسه قابل انجام می باشد.

- به دلیل ماهیت کامپوزیت در خصوص رنگ پذیری, نیاز به پالیش منظم سالیانه دارند.

- احتمال لب پر شدن ( پریدگی ) در مقایسه با لمینیت های سرامیکی بیشتر می باشد.

- هزینه کمتری نسبت به لمینت سرامیکی دارند.

- در مواردی که بدون تراش انجام می شوند, در صورت تمایل می توان بدون آسیب به دندان ها آن ها را برداشت و دندان ها به حالت قبل برخواهند گشت.


یکی از دغدغه های مراجعه کنندگان زیبایی, قیمت لمینت ها می باشد که به دلیل طیف تقریباً وسیعی که در قیمت لمینت ها و قیمت اعمال زیبایی دندانپزشکی دارند, ممکن است  در انتخاب دندانپزشک دچار سر درگمی شوید. هرگونه عمل دندانپزشکی و به خصوص اعمال زیبایی دارای قیمت متناسب با مواد مصرفی، کیفیت درمان, محل انجام آن و نیز تخصص و تعهد درمانگر دارد. و بهترین راهنما برای انتخاب درمانگر, مشاهده نمونه کار های ایشان و اطلاع از رضایت سایر مراجعه کنندگان می باشد.


نکته ی اصلی در خصوص هر دو نوع ونیر این است که هر دو نیاز به مراقبت بسیار زیاد ( عدم خوردن مواد خواراکی سخت مانند آجیل و تخمه و ته دیگ و ... و نیز رعایت بهداشت دهان و دندان ) از جانب شما دارند.


سؤالات خود را از ما بپرسید.


گروه تخصصی  دندانپزشکی و زیبایی میمنت

نیاوران - ابتدای پورابتهاج - جنب بانک صادرات- گروه دندانپزشکی میمنت

22829189 22829107 09198251063

لبخنــــــد زیبا
امروزه دندانپزشکی تنها در مواقع درد دندان یا عفونت مورد استفاده نیست، دندانپزشکی نوین ارائه دهنده خدمات دندانپزشکی با رویکرد زیبائی است. کلینیک دندانپزشکی دکتر محسن میمنت با نیت گردآوری تجهیزات روز دنیا به منظور خدمات رسانی کامل و بدون نقص به بیماران تاسیس گردید.
اطلاعات بیشتـــــر از این موضوع
نیاوران . ابتدای پورابتهاج . بعد از کاخ نیاوران . جنب بانک صادرات . پلاک 366
021-22829107
mohsen.meimanat@gmail.com
خـــدمــات برگزیده